В категории объявлений: 3
Показано объявлений: 1-3


Сортировать по: Даті · Назві · Коментарям

Новітня клініка передових репродуктивних технологій продовжує дарувати життя. Співпрацюємо з жінками, що бажають стати сурогатними мамами або донорами яйцеклітин. Ми пропонуємо: до 300 000 грн - разова виплата для сурогатних мам, 4000 грн додаткова щомісячна виплата підчас вагітності; до 14 000 грн за донацію яйцеклітин. Клініка відшкодує вам транспортні витрати та візьме на себе оплату медичних. Вимоги до кандидатів: 20-39 років для сурогатних мам, 20-29 для донорів яйцеклітин; бездоганне здоров'я (фізичне та психічне); відсутність шкідливих звичок; досвід нарождення власної дитини природнім шляхом. Подарувати дитину бездітній парі – це найкращий жест, на який здатна лише жінка. Достойна винагорода лише підкреслює достойність вчинку. 300 000 гривень за народження дитини. Окрім того Ви будете отримувати допомогу підчас вагітності – додаткові 4000 грн щомісяця. За більш детальною інформацією звертайтеся до консультанта клініки.
Дополнительный заработокВинницкая обл | | Дата: 03.11.2015

Для участия в итернет проекте приглашаются сотрудники. Работа в домашних комфортных условиях, от Вас требуется только ПК с выходом в интернет. Доход зависит только от Вашего желания. Сидя дома и имея интернет, вы можете заработать реальные деньги!!!!
Peчь идeт о реальном заработке в интернете, который логичен и прост. Больше информации на сайте:
Дополнительный заработок--Другие регионы-- | | Дата: 13.01.2013

Работа для всех желающих заработать деньги, работая на дому.
Проект проводится специально для более широкого развития международной платежной системы «WebMoney». Требуется наличие компьютера, интернет и 2-3 часа в день свободного времени. Подробная информация на сайте: http://olenache.narod.ru/
Дополнительный заработок--Другие регионы-- | | Дата: 09.11.2012